Sme mladý tím zaoberajúci sa tvorbou internetových stránok a e-shopov. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a vždy sa snažíme vyhovieť všetkým jeho požiadavkam.

Všetky webstránky a e-shopy robíme v HTML5 a CSS3. V prípade potrebny Vám spustíme webstránku bežia na redakčnom systéme vďaka čomu si môžete sami meniť obsah stránok bez technických znalostí programovania.

Pri tvorbe webstránky či e-shopu Vám poskytneme full servis. Všetko Vám navrhneme, naprogramujeme, zaregistrujeme doménu a umiestnime na webhosting. Vy už máte svoj dizajn? V tom nevidíme problém, radi Vám ho nasadíme na statický web alebo priamo do CMS. Preferujeme voľne šíriteľný Wordpress, ktorý je snáď najbezpečnejší a pravidelne aktualizovaný. Samozrejme vyriešime aj SEO optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, vytvoríme Vám fanpage na Facebooku a v prípade záujmu navrhneme a spustíme reklamnú kampaň.

Po dokončení projektu Vám všetko spustíme pre verejnosť, implentujeme Google Analytics, vďaka ktorému budete môcť sledovať návštevnosť na Vašom webe alebo zisťovať odkiaľ návštevníci prichádzajú. Zaškolíme Vás úplne zadarmo a dostanete od nás manuál k používaniu Vašej webstránky alebo e-shopu.

Ak budete mať záujem, ihneď po spustení webstránky sa začneme venovať internetovému marketingu na sociálnych sieťach a dokonca za Vás môžeme spravovať Vašu fanpage na Facebooku či profil na Instagrame.

Takže prečo si máte vybrať nás?

Programovaniu sa venujeme dosť dlhú dobu na to, aby sme Vám vedeli zaručiť profesionalitu a vysokú kvalitu. Vopred si s Vami dohodneme termín dokončenia webstránky a všetky podmienky spolupráce. Krátko po začatí programovania od nás obdržíte odkaz, na ktorom budete môcť vidieť priebeh a postupné formovanie webstránky do finálnej podoby. Poskytneme Vám prístup do nášho support centra kde budete môcť nahlasovať nové požiadavky, prípadne reportovať nejakú chybičku ak sa niekde vyskytne :-)

Garantujeme Vám technickú podporu a komunikovať môžeme telefonicky, e-mailom, Skypom alebo osobne.

Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami.